"Wieczór Kolęd 2014"

21 stycznia w naszej szkole odbył się „Wieczór Kolęd”. Po raz piętnasty rozbrzmiewały kolędy w wykonaniu chóru, w skład którego wchodzą uczniowie gimnazjum. Zaprezentował się zespół „Ranok” i grupka uczennic z klasy VI.

Uroczystość wzbogaciły  recytacje i scenki nawiązujące do współczesnego życia i stosunku ludzi do Boga. Na „Wieczór Kolęd”  przybyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele emeryci, nauczyciele i pracownicy szkoły. Wśród przybyłych gości byli m. in. Pan Jarosław Borowski – Pełniący Funkcję Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski, Pani Tamara Korycka – Sekretarz Miasta, Dyrektorzy bielskich instytucji i przedszkoli.

„Wieczór Kolęd” jest wyrazem podziękowania wszystkich osobom i instytucjom, które wspierają nas w realizacji działań, inspirują nas do jeszcze lepszej i skuteczniejszej pracy.