JESIEŃ-ZIMA W ŚWIETLICY

Październik w świetlicy szkolnej przebiegał pod hasłem „Zdrowe odżywianie”. Uczniowie wykonywali prace o zdrowym odżywianiu uczestniczyli w pogadance na temat „Drugie śniadanie ucznia”.

Listopad to miesiąc, gdy na podwórku robi się szaro i ponuro, nawet powroty do domu nie sprawiają tyle radości. W świetlicy uczniowie wykonywali prace plastyczne pod tytułem „Jesienna szaruga,z zebranych wcześniej kasztanów wykonały mnóstwo zabawnych ludzików.

Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia świetlicy uczniowie przygotowywali ozdoby choinkowe, piękne dekoracje o tematyce zimowej, aby w ten sposób stworzyć miłą świąteczną atmosferę grudniu odbył się także konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów, najlepsze prace zostały nagrodzone, nagrody uczniom wręczyła Pani dyrektor Joanna Dzun. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu  „Kartka na Boże Narodzenie”

I miejsce:

Julia Mucha    I B

Maja Zielińska    II B

Malwina Mieleszko   II B

Oliwia Olszewska    III B

II miejsce:

Mikołaj Tomczuk  IIIA

III miejsce:

Ola Stepaniuk      II A

Wyróżnienie otrzymały:

Sandra Danilczuk  III B

Martyna Perkowska  klasa III B

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!