Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2013r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez Samorząd Uczniowski.  Złożyły się na nią piosenki w wykonaniu chóru szkoły podstawowej, taniec zespołu „Ranok” oraz wiersze pięknie deklamowane przez Wiktorię, Marlenę i Dominikę.

Na zakończenie Dominika i Karolina w imieniu wszystkich uczniów złożyły serdeczne życzenia Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły: „Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego. Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata. My Was lubimy, przyjaźnią darzymy i wielkiego szczęścia życzymy. Wraz z życzeniami dyrekcja i nauczyciele zostali obdarowani „zaczarowanymi długopisami”, które potrafią stawiać w dzienniku i w zeszytach tylko piątki i szóstki. Pozostali pracownicy otrzymali słodkie upominki.