MAŁY KANGUREK

W dniu 14 marca 2013 w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny „Mały kangurek”. Wzięło w nim udział 35 uczniów klas drugich ze szkół  podstawowych  z Bielska Podlaskiego,  Andryjanek i Bociek. Uczestnicy musieli się zmierzyć z 15 zadaniami.

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów, którzy wypadli znakomicie. Oliwia Salwocka z II B zajęła pierwsze miejsce. Kacper Warpechowski również z II B drugie miejsce, a Krzysztof Hryniewicki z II C trzecie miejsce. Wyróżnienie zdobyła Weronika Bańkowska z II C. Wszyscy  pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Zdobywców pierwszego i drugiego miejsca do konkursu przygotowywała Bożena Petkiewicz, natomiast trzeciego miejsca Dorota Misiuk.

Gratulujemy!!!