Święto Odzyskania Niepodległości.

11 listopada 2020 roku obchodziliśmy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z uwagi na pandemię COVID-19 i obowiązujące obostrzenia sanitarne konieczna stała się rezygnacja z hucznych obchodów.
Jak podkreślają przedstawiciele ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego, tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości 2020 zorganizowane zostały z myślą o zdalnym dostępie do wydarzeń przygotowanych przez Biuro Programu „Niepodległa”.
Uczniowie naszej szkoły pod opieką swoich nauczycieli przygotowali krótki występ, w którym przypominają o losach naszej Ojczyzny. Mimo kolejnych obostrzeń w związku z pandemią wielu uczniów zgłosiło swoją chęć do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. W piątek - ostatni dzień nauki stacjonarnej – uczniowie klas 1-3 wraz z nauczycielami odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia efektów współpracy najmłodszych i nieco starszych uczniów naszej szkoły i ich nauczycieli.