Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim

RAZEM pomogliśmy- loteria fantowa!

W lutym dowiedzieliśmy się, że dwoje dzieci z naszego miasta, Emilka Walendziak i Hubert Ostaszewski, potrzebuje pomocy. Wspólnie podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu loterii fantowej. Przez miesiąc gromadziliśmy fanty, które przynosili nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie. Były to: maskotki, zabawki, książki, gry, układanki, przybory piśmiennicze, biżuteria oraz inne gadżety.

19 marca od godziny 8.45 przed czytelną, gdzie miała miejsce loteria, ustawiła się długa kolejka uczniów pragnących kupić los i pomóc potrzebującym dzieciom. Losy w cenie 5zł, zostały sprzedane do godziny 11.00. Wszyscy  uczestnicy byli zadowoleni z wylosowanych przedmiotów. Cieszy nas też fakt, że byli tacy uczniowie, którzy chętnie wrzucali swoje oszczędności mimo, że zbrakło już fantów. Po policzeniu pieniędzy okazało się, że dochód  z loterii wyniósł 3050,00 zł. Tak duże zainteresowanie akcją charytatywną wskazuje, że nasza społeczność szkolna ma bardzo wrażliwe serca i chętnie niesie pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Wszystkim, którzy wsparli naszą loterią darując fanty, kupując los lub wrzucając pieniądze do skarbonki serdeczne dziękujemy.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

503 Service Temporarily Unavailable

nginx