Ogromy sukces w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Mimo pandemii i przeniesienia życia szkoły na platformy online nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i odnieśli duży sukces edukacyjny, jakim jest zdobycie tytułu laureata i finalisty konkursu przedmiotowego.

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie naszej szkoły zdobyli 6 tytułów laureata oraz 2 tytuł finalisty:

- Martyna Strapczuk – laureat wojewódzkiego konkursu matematycznego (op. I. Mucha)

- Dominika Naumczuk - laureat wojewódzkiego konkursu biologicznego (op. A. Dolińska)

- Aleksandra Ładniak - laureat wojewódzkiego konkursu biologicznego (op. K. Wesołowska)

- Martyna Strapczuk – laureat wojewódzkiego konkursu fizycznego (op. P. Żukowski)

- Paweł Turowski – laureat wojewódzkiego konkursu fizycznego (op. P. Żukowski)

- Paweł Turowski – laureat etapu wojewódzkiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego."  (op. J. Białokozowicz)

- Wiktoria Perzyna – finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego (I. Mucha)

- Paweł Turowski – finalista wojewódzkiego konkursu matematycznego (K. Łuczaj)

Pragniemy uroczyście pogratulować naszym laureatom i finalistom za tak godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych.

Nasi uczniowie dobrze wiedzą ,że umiejętność stawiania sobie wysokich celów i osiąganie ich nie przychodzi łatwo. Jest okupione ciężką pracą,, poświęceniem, oraz wysoką determinacją. Nie bez znaczenia jest też wsparcie Rodziców i Nauczycieli – ostatecznie jednak przed próbą staje sam uczeń. Tę próbę nasi uczniowie przeszli celująco.